X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
باران ست
بهترین مرجع ماهواره و ریسور

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 20 آذر‌ماه سال 1389

شبکه طپش که بعد از موفقیتی حدود ۵ ساله در ساخت و پخش برنامه های تلویزیونی کسب کر ده بود حدود ۲ سال پیش با آمدن شبکه های جدید و متنوع دیگر کمتر توانست عرض اندام کند و کماکان به رویه یک اتاق و یک تلفن بسنده کرد تا اینکه تعداد بی شماری از بینندگان خود را از دست داد.

این اتفاق همزمان شد با بحران اقتصاد جهانی و علتی که هیچ گاه دست اندرکاران این رسانه مشخص نکردند که چرا به یکباره تصمیم به جلوگیری از پخش شبکه طپش گرفتند.

قبلا در مقاله ای در همین سایت شبکه هایی از این دست را مورد چالش قرار دادیم و به تکراری بودن و بی محتوا بودن و بی هدف بودن چنین شبکه هایی را زیر سوال بردیم . هم اکنون که شبکه هایی با هدف تعیین شده و برنامه هایی هدفمند در حال پخش هستند مخاطبان عام که اغلب برای گذراندن اوقات آزاد خود می خواهند یکی دو ساعتی را به تماشای تلویزیون بنشینند ، پس چه بهتر که برنامه های سرگرم کننده و با محتوا و آموزشی را تماشا کنند تا اینکه یک نفر جلوی تلویزیون بنشیند و دائم تلفن جواب بدهد. اگر می خواهند با مخاطب خود ارتباط برقرار کنند می توانند بصورت کاملا حرفه ای از طریق رسانه های الکترونیکی همچون فیسبوک و آدرس ایمیل این کار را انجام دهند تا به جای اینکه هیچ ایده ای برای تولید برنامه ندارند ، فقط بیایند و تلفن جواب دهند و بعدش هم آگهی پخش کنند.

البته در این اواخر چندین Interview را شبکه طپش با چندی از هنرمندان و افراد سرشناس انجام داده بودند که شاید کمی به تغییر برنامه این شبکه کمکی کرد ولی در آخر با قطع شدن این شبکه همه چیز به پایان رسید و خیلی ها دیگر سراغی از مرد شماره ۱ این شبکه نمی گیرند

این شبکه چند باری بصورت بسیار کژدار و مریض بر روی آنتن آمد آن هم با کیفیت پخش بسیار پائین که اصلا قابل تحمل نبود و دائما قطع می شد و معلوم بود که از طریق شرکتهایی که باکس های اینترنتی برای دیدن شبکه های ماهواره ای استفاده می شود ، پخش می شود و خیلی مواقع Buffering هم بر روی صفحه نمایان می شد

در هر حال مجددا لوگوی این شبکه بر روی مشخصات زیر ظاهر شد :

ماهواره : هاتبرد

فرکانس : ۱۲۲۴۵

سیمبلریت : ۲۷۵۰۰

پولاریته : افقی
طبقه بندی:
ارسال توسط مهدی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس